print('');


anime alışveriş

Müşteri Hizmetleri


Teslimat Şartları

Satın aldığım ürünler adresime nasıl ulaştırılmaktadır?

Ürünler satın alma sırasında, yurtiçi adresinize, PTT kargo ile ulaştırılmaktadır.

Teslimat süresi nedir?

Stoklarımızda bulunan ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Ürünler şeçtiğiniz kargo şirketine göre, yurtiçi adresinize, 1 ila 7 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır. 

PTT kargo: 1-7 gün (Teslim süresini bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Kargo çıkış yeri İstanbul-Avrupa'dır.)

Kargo bedeli nedir?

Kargo bedeli müşteri tarafından karşılanmak üzere, tüm siparişler için tek fiyat olarak, PTT kargo için 4 TL olarak belirlenmiştir. 

Sipariş durumunu nasıl takip edebilirim?

Sipariş Takibi sayfamızdan 'Teslimat & Teslimalma Bilgisi' bölümünde siparişinizin kargo takip numarası kayıt edilmektedir.  (Sipariş Kargo Takip Kodu bağlantısına tıkladığınızda açılan sayfada teslim edilen kargo ve takip numarası görüntülenmektedir.)  
PTT Kargo için kargo takip sayfası: http://www.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta.php,


Siparişim elime ulaşmadı. Ne yapabilirim?

Ürünlerinizin elinize yukarıda belirtilen süre içerisinde ulaşmaması durumunda, destek@japonika.com.tr adresine konu ile ilgili bir e-posta gönderiniz. Tarafımızdan takibat yapılarak size bilgi verilecektir.  

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri, hiçbir sebep göstermeksizin geri gönderim bedeli tarafınızdan karşılanmak üzere, iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin bedeli 7 gün içerisinde tarafınıza geri ödenecektir. Kullanılmamış ve ambalaji zarar görmemiş ürünler iade alınabilmektedir. İade ürünler ancak orijinal faturaları ile birlikte geri kabul edilmektedir.

Kredi Kartı ile Alışveriş

Kredi Kartı bilgileriniz sistemimizde herhangi bir şekilde kaydedilmemektedir. Kart bilgilerini girdiğiniz ödeme sayfası HTTPS güvenli bağlantısı üzerinden ulaşılmakta ve 256 bitlik güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.  Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde, kart bilgileriniz ödeme sayfasında girip, 'Satın Al' tuşuna bastığınız an bankaya iletilir ve bankanın yanıtına göre siparişiniz otomatik olarak onaylanır ya da olaylanmaz.  Bankanızdan aldığınız sanal kartı da sistemimizde kullanabilirsiniz.


Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Veri güvenliği: Kişisel bilgileriniz, üçüncü tarafların erişimini engellemeye yönelik olarak, 256-bit SSL ile şifrelenerek transfer edilmektedir. Sipariş sayfaları, üye sayfalarımız ve üye giriş sayfası  256-Bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.    

Kişisel Bilgilerinizin saklanması: Teslimatla ilgili (adres, telefon v.b.) ve fatura ile ilgili (adres ve isim) bilgileriniz bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere sistemimizde saklanmaktadır. Bu bilgiler başka amaçlar icin kesinlikle kullanılmamakta ve herhangi bir üçüncü tarafla paylaşılmamaktadır. Kredi karti bilgileriniz sistemizde kesinlikle saklanmamakta olup, her alışverişte güvenliğiniz için tekrar sorulmaktadır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Stoklarınızda bulunmayan mangalar ne zaman gelecek? Manga aldım, devam serisi ne zaman gelir?
Her ay düzenli olarak manga siparişi vermekteyiz. Satın alınmış mangaların devam serilerini genel bir politika olarak getirmekteyiz. İstediğiniz özel bir sayı ya da sitemizde bulunmayan bir seri için mail atabilirsiniz.
Manga Ön Siparişi Nasıl Verebilirim?
İletişim sayfamızdan ya da destek@japonika.com.tr adresine mail atınız. Ürünler liste fiyatı üzerinden getirilmektedir. Ön sipariş için ekstra bir ücret alınmamaktadır. Ürün fiyatı ve diğer konular için iletişim bölümümüzden mesaj atabilirsiniz. 
Figür Ön Siparişi Nasıl Verebilirim?
Sitede belirtilen ürünler dışında figürler için (şimdilik) ön sipariş almamaktayız.  
Online satış dışında satış yaptığınız bir mağazanız bulunmakta mıdır? 
Online alışveriş işlemlerini ofisimizden yürütmekteyiz. Şuan için bir satış mağazamız bulunmamaktadır. 
Ofisinize gelerek alışveriş yapabilir miyim? Ya da ofisinizden teslim alabilir miyim?
Evet.
Elden teslim alırsam kargo ücreti ödeyecek miyim? 
Hayır.