print('');


anime alışveriş

Japonika Hakkında

Japonika Logo

'Japonica' kelimesi Latince'de 'Japonya'ya dair', 'Japonya ile ilgili' anlamlarında kullanılıyor. Biz de sitemizde online olarak Japon pop ve geleneksel kültürüne ait ilgimizi çeken, sizin de merakınızı uyandıran ve hoşlanabileceğinizi düşündüğümüz ürünleri seçtik.

Anime-Manga

Sitemizde Japonya'dan dünyaya yayılan, özellikle Amerika'da ve Avrupa'da İngilizce versiyonlarıyla da hit olmuş, Japon çizgi romanı olarak tanımlanabilecek Mangalara yer verdik. Mangalar "Japanese art" ürünü çizimleri ve Japon geneksel ve pop kültürünü harmanlayan hikayeleri ile çok eğlenceliler.

Aksiyon-macera, fantazi, korku, drama gibi birçok farklı tarzda elliyi aşkın farklı seriye ait Mangayı sitemizde bulabilirsiniz. Japonika'da anime-manga bölümünde anime-manga figürleri ve posterleri gibi anime-manga hayranlarına özel ürünlere de yer vermekteyiz.

Momiji

Japonika'da zengin Manga çeşitlerinin yanında, sevimli, yaratıcı tasarımlara sahip, gözlerinizi üzerinden ayıramayacağınız Momiji bebekleri ile sevdiklerinizi sevindirebilir, onlara Momiji bebekler ile unutulmayacak mesajlar verebilirsiniz. Nasıl mı? Momiji bebeklerin altında özel mesajlarınızı yazıp saklayabileceğiniz gizli bir bölüm bulunmakta. Ayrıca sitemizde Zakka başlığı altında kupa, çanta, sticker gibi Momiji markalı ürünleri bulabilirsiniz.

Fiyat Politikamız

Genelde ülkemize gelen ürünlerin fiyatları yurtdışı fiyatlarının bir buçuk/iki katı civarındadır. Japonika'da fiyatlar sabit kalıyor! Sitemizdeki Mangalara, Momiji bebeklerine çok uygun fiyatlarla, yurtdışındaki fiyatlarının TL karşılığında sizlere ulaştırıyoruz.

2010 yılında açılan yepyeni sitemizi Japon Kaizen felsefesine uygun olarak, sizlerden gelecek bilgiler doğrultusunda sürekli gelişerek yenilenmeyi planlamaktayız.

Yenilikler ve değişiklikler için gözünüz sitemizin üzerinde olsun! :) .

Japonika Ekibi