print('');


anime alışveriş

Death Note Vol. 1 Manga

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Ürün Fotoğrafları

Death Note 01 Manga

Death Note Vol. 1 (İlk Seri) Manga Çizgi Roman

Stok Durumu : Stokta yok

Vergi Hariç : 7,99 TL KDV Dahil: 8,63 TL
Arkadaşına Tavsiye Et
Takip Listesine Ekle


Ürün Açıklaması

Light Yagami is an ace student with great prospects - and bored out of his mind! But all that changes when he finds the Death Note, and notebook dropped by a rougue shinigami death god. Any human whose name is written in the notebook dies, and now Light has vowed to use the power of the Death Note to rid the world of evil. But when criminals begin dropping dead, the authorities send the legendary detective L to track down the killer. With L hot on his heels, will Light lose sight of his noble goal... or his life?

Ek Bilgi

Manga (Çizgi Roman) Serisi Death Note
ISBN 1421501686
Yayıncı Viz
Orjinal Yayıncı Shueisha
Dil İngilizce
Yazar Tsugumi Ooba
Sayfa Sayısı 200
Ürün Boyutları 7.3 x 5 x 0.7 inches
Okunuş Şekli Sağdan Sola

Müşteri Yorumları

 1. o.O Yorumlayan : takami

  stoklara gelir mi ve tüm seriyi almaya kalksam indirim yapılır mı acaba? hakkında bilgisi olmayanlara söyleyeyeim okuduğunuza kesinlikle pişman olmayacağınız bir manga ^^ okudum ama kitaplıımda olsun isterim Q.Q

  -- Japonika : Güncel stok bilgileri ve diğer sorularınız için iletişim sayfamızdan mesaj atınız. Teşekkürler. (22.08.2010 tarihinde gönderildi)

 2. death note Yorumlayan : cem

  harika kurgusuyla diğer mangalardan çok farklı olan death note serisini herkese öneriyorum eğer yeterli paranız varsa hiç tereddüt etmeyin hemen 12 volumeyide alın xD ve hemen animesini izleyin (mangayı almadan önce izlerseniz daha iyi olur en azından fikir sahibi olursunuz (: ) (11.07.2010 tarihinde gönderildi)

 3. death note Yorumlayan : milas

  ilk izlediğimde bi kere izleyip bırakacağım tipten bişey olmayacağını anlamıştım zekice, akılda kalıcı, mükemmel bir eser! herkese öneriyorum. Mangasını almayı cok isterim ancak stoklarda yok :(( sadece 15 yasındayım ve etkilendiğim çok az eser vardır, death note bunlardan birisi:D (03.07.2010 tarihinde gönderildi)